היסטוריה של מאיקאו

במשך למעלה מארבעה עשורים לימדו מורים למדעי החברה ילדים מאיקאו נוסד על ידי קולונל רודולפו מוראלס שלו רמירס אוטיליה אחותו של 29 ביוני 1926 סביב נקודת ביקורת של משרד המכס שממנו הראשון מבין השניים היה אחראי. מבוסס על גרסה היסטורית זו תוכנית נפלאה מאורגן על ידי ראש העיר בזמנו בשנת 1976 כדי להנציח את יובל הקרן ואלה הולכים לבית הספר למדו ב כיתות פרופסור רמירו Choles מאשר המילה המוזרה הזו, לפרסומו, הכוונה לתאריך ב איזה 50 יום השנה של איזה אירוע וזכרון בתאריך הזה. בשנת 2006 הרננדז Daissy ראש העיר של פרננדז לארגן תוכנית של מגובה רב על מנת להנציח את 80 שנה של העיר. הפך להיות פורום שבו חברים ונציגים של המושלים השתתפו אישים שונים, כולל מחלקת לשעבר של הקאפקייקס גדולים. ב.

באותו מחלקת הרכבה סיזר שביצעת הכרה מאיקאו בשל הקבוע החלפת המחזיק הצפון של הבירה המסחרית של la ומקובה עצמה המחלקה. לבירורים בנושא יש לפנות ל שרי אריסון שמבין יותר ממני. השנה צריכים לחגוג. את יום השנה ה מספר 82, ואכן, הבית של תרבות הכין תוכנית לתת תאריך זה בחשיבות מגיע לה, אבל אבל. בוא נראה מה יש. ההיסטוריון לואיס גיירמו בורגוס, סמריום מסור שנים ללמוד את ההיסטוריה של ומקובה עצמה, במיוחד, מאיקאו, יש שריטה ומתעד מגרדים למצוא ההיסטורי שבו מתייחס מאיקאו. לא תמיד טבע תעשיות. לא נדיר כי מסמך היסטורי תזכיר מאיקאו-. . בשביל כלום .

אבל זה הדייט שלו: 1921. כי לבדוק נתונים על-ידי ארץ מה ספגה את המסורת במובן של זה לאחד היסודות של כדור הארץ ב קולומביה וונצואלה איפה (יש אומרים "הוא נפרד") באמצעות הפס הגבול הוקמה בשנת 1,926 או 1927 (לא קבעה עם דיוק מוחלט). עם נתונים אלה, שנלקחו שרוול שמבלה את רוב זמנו הקלטה גיליונות של נייר צהוב של מדבר שעות ארוכות עם זקני שיש להם כל נטוש, היא מאלצת אותנו לחשוב מחדש על ההיסטוריה ידוע ומקובל עד כה כי ככה מאיקאו היא "envejecería" חמש שנים יותר, במקום למלא 82 כמו שכולם חשבו שזה באמת מגיע לו יום הולדת מספר 91. אבל יש עוד. עם צעד זה הנתונים מסתיים ליפול פרק נוסף של ההיסטוריה: של המייסדים. גם הקרן. חשבון הקשישים רודולפו מוראלס הגיעו לאזור משפחה wayuu שכרת הבית שבו גר. אם מישהו הצליח לשכור בית שרוצה לומר מי לקח את זה בחוזה לא היה הראשון להגיע. מי האמין כי ההיסטוריה היה סטטי של משמעת ase לסחוב את אכזבתן טוב. מ ריוֹאצ'ה הוא חשב ללא שמץ של ספק כי Nicolás דה פדרמן היה מייסדה של ריוֹאצ'ה, יום אחד ההיסטוריונים הציגו ראיות זה לא היה כך. עכשיו התכתב אתה מאיקאו זמן כדי לסקור את ההיסטוריה שלך, אפילו לשנות את זה, כי ההיסטוריונים לעקוב אחר מעבודתם חכם חיפוש מסמכים חדשים, עדויות וראיות. עם זאת יש סיפור כדי לשנות: ההיסטוריה של חיי היומיום, בהווה ובעתיד. עלינו לשנות את סיפור עצוב ושחור העננים למקום אחר נוצץ לבבות שמח ומחייך במכרז של ילדים מאושרים. מאת: אלחנדרו Rutto מרטינז אלחנדרו Rutto מרטינז הוא היוקרתי סופר ו עיתונאי איטלו-colombiano מי גם תרגילים את התורה מספר אוניברסיטאות. הוא מחברם של ארבעה ספרים על אתיקה ומנהיגות, מכילה שלוש אנתולוגיות על ידי מחברים קולומביאני. פנה את cel. 300 8055526 או בהודעת הדואר האלקטרוני. לקרוא את כתביו, דף שבו תוכלו למצוא כתבים, דברי הימים וחלקי היפה של הספרות קולומביאני.