הטעם של החיים עצמם

ישנם דברים חשובים בחיים, ואני לא באמת נחוץ. אבל אנשים בערכו של דברים, תאבד הרבה. כלומר, את הטעם של החיים עצמם. כמובן, בהצלחה שנערך המו מ לא חיוור בהשוואה משב ריחני תה ירוק באביב בבוקר שטוף שמש. מצד שני, היה זה לא היה עבור כוס תה זו ייתכן ולא משא ומתן היו כל כך בר מזל. קחו, לדוגמה, מכונית. מושפעים להצלחת עבודתנו, האיכות של הפנאי שלנו, את הרווחים שלנו. המצב שלנו בסופו של דבר.

נהיגה חלק מאיתנו לבלות מחצית החיים שלהם. והנה משהו חשוב בדיוק הדברים הקטנים שהופכים את החיים "על גלגלים" קל יותר, מהנה יותר, נוח יותר. באביב דברים זבובים אדום דרך חדשה מאזדה, נהיגה הדובי שלה Lapaev, בת 22, מנהלת בחברת באחד המפעלים של אביו. באביב, יום שישי בערב, לפני דייט עם בחורה יפה Ksjushoj. אה, מה עוד אפשר לבקש מן החיים! למעשה כל זה, אלו החיים, 100% איכות עד לפרט הכי קטן.

חיובי מוסיף לבן חמוץ הריח מאסק, מלא בסלון. מישקה-רומנטית, רוחני שיחות שלו ניחוח של שתיקה. איתו הם מרגישים חדה יותר היופי ואת ניואנסים של האביב הקרוב. . לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור. כן ולא Ksyusha איכשהו דיבר-הוא עוזר לה לכוון למשהו חדש. זה מבטיח מאוד הביט הדוב. זוכרות את דעתה דוב די חיוכים, וקבעו להיות אפילו טוב יותר אחרי שבוע, בריאות הדיסק האהוב המקבל. הראש הוא ברור, chisten'koj רוח, לא חושש מבריק המכונית אפילו מתמשכת רכיב של הרפש האביב רוסי. שת רוח הגולן צודק במה בהוא אומר. כי בתא המטען יש תמיד כל מיני avtopampersy, avtotrjapochki, avtopolotenca ו- avtosalfetki. בקיצור, שהצניעות נעימה, להקלה על מ מינור ומטרדים. . כן, דובי, החיוך שלך הוא טוב, מלא התלהבות ואש! האביב לא פיקניק, זה יצרנית "מגוחך" קפץ מתחת האף, הפך הקש האחרון בזרם של הכשלים של היום. אנה Borodina הייתה האטה בצד שלו סריג-15 עבור Windows ", חברה אמיתית קשה כל יום נשים רוסיות, וכמעט פרצה בבכי. ניסיתי לחשוב על משהו טוב, האביב עדיין בחצר, אבל לסלי הצרות. ישנתי יותר מדי עבור עבודה, דו ח על אדם, עם בעלה התווכח לשווא… ובכן, כמובן! החברה עשתה לא שגרתית נוכח. טענו כי זה כיף דבר קטן בו זמנית ממריץ, מרגיע. אניה יש מהקופסה בתווית מקצף אוטומטי אנטי סטרס מ 16 טיפים-טיפות, שנערך על הראש. התחושות היו מדהימות-בכל הגוף עור ברווז ואת הראש התברר כי טלטל את המוח. מיד נזכרתי-לקנות מתנות לילדים: מקסים זולים שיוצרו פרוות, כגון mjagon'kie, בהיר. אה, וגם כמו אתמול ubaltyvala חברות זה בא שבת צא החוצה לפיקניק! במיוחד Tanyuha התנגד, אתה רואה, באביב עם שאר הטבע ואת היתושים קמות לתחייה. אבל אנני היא לא הטענה, כי זה תמיד באביב קיץ במכונית אומר מפני יתושים וקרציות. כל זה ב שקית מוסווה מסודר להשלים עם avtopolotencem. אז-האן krovopijcam! . כן, Anjuta, אישה רוסייה עם הידיים החשופות לא לקחת! מדריך כוחות מיוחדים Mens בהר סקי וסנובורד בחורף, בונה, דייג בקיץ, ולדימיר Lobanov חי כדי במלואם, ולא להסתכל לאחור. הוא אוהב את המהירות, האדרנלין, התרגשות, הרפתקאות ואנשים מעניינים. . הוא אוהב את המשפחה שלו, והולך לעבודה, שניהם לחופשה לקראת מפגשים חדשה, רשמים, הקשיים להתגבר בהצלחה. כשהוא שלו הרבה שרד יחד עם הבעלים של הג'יפ "Hyandai פירות Fe", ואז vrubaet הדבר הראשון בקול רם מטעינה אנרגטית של המוסיקה יום שלם בשביל הדרך העבודה. משמעות החיים על וולודיה-motion. הוא טעם אפילו בסלון נקראת התנועה. אם יש כזה הדבר את הדברים הקטנים בחיים, והם צריכים להיות מבוטא "לא וולודיה, מפגר, אבל רק לדחוף קדימה. . הנה דוגמה, רגליים. על מדרון מושלג הצורך במכונית. הדיג.. צריכים מאוד יבש. וזה שלנו ווה? מדרסים רכים, לנשימה, סופחי לחות. החלום של כל גבר. אם זה, כמובן, בבית שלה חיים הרים משהו כבד יותר עכבר המחשב. . כן, וולודיה, גולש ו vodilu כמו הזאב-הרגליים נמאס!