הטוב ביותר של ברלין

ברלין היא בירת גרמניה מאז 1990. לאחר המעבר שתי מלחמות העולם, דיקטטורה הרסנית, העיר הוא התאושש, ומוכן להראות לעולם את התדמית החדשה שלה. לאחר נפילת החומה, ברלין בהדרגה מחדש עצמו. פסטיבל הסרטים המפורסם של ברלין הוא שדוגמה מצוינת של ההשפעה התרבותית הגדולה היא העיר כיום. טיול לברלין ייתן לך את ההזדמנות להגיע יודע שלה חיי תרבות מעניינת, כמו גם לגלות את החום ואת קוסמופוליטיות של הגרמנים. אלכסנדרפלאץ (alexanderplatz) היא אחת הכיכרות הפופולריות ביותר בעיר.

הנה מאי מצאו אנשי עסקים, פרחחים, תיירים, ¦ דרכו של ה-GDR היה בלב ליבה של ברלין. הכיכר היפה ביותר היא לא של העיר, אבל אין ספק חיים יותר הבתים, ביום וגם בלילה. . הנה איפה ה-hub של תחבורה ציבורית: מטרו, אוטובוסים וחשמליות נפגשים בכיכר הזאת. את Berolinahaus של ליבוביץ הם שני מבנים נשמרים מן הפעמים הסוציאליזם.

סקרנות אחרת. היא מגדל הטלוויזיה, הטלוויזיה (fernsehturm), אשר עם 368 מטר הוא השני האנדרטה הגבוהה ביותר באירופה, מציע נוף מדהים של העיר. בקצה יש מסעדה ראשכם במקום המציע נוף של 360 מעלות של ברלין. Museuninsel הוא אי המוזיאונים המפורסמים ממוקם מחוז של Mitte, הוא מורשת עולמי של אונסק ו. אזור זה מוקדש לתרבות מאז המאה ה-19 המוזיאון הישן של העיר, המוזיאון הישן, נפתח בשנת 1830. כאן אנו מוצאים גם מוזיאון Neues, ידוע בזכות אוסף המצרי. סטי נפגע לאחר מלחמת העולם השנייה, לא נפתח לציבור עד מרץ 2009. למרות זאת, המוזיאון יותר ביקר נמצא Pergamonmuseum, אשר מורכב מ- 3 מבנים מניחים בצורת U. הבינלאומית בפסטיבל הסרטים של ברלין או ברלין הוא אחד פסטיבלים גדולים יותר ומכובד יותר של הקולנוע של העולם. בכל שנה מציג שפע של סרטי התחרות. צעד אחד קדימ נוצר בשנת 1951 על ידי בנות הברית, שהם רצו להציג בברלין חלון oesteâ עבור שאר העולם. הפסטיבל מציג סרטים הנוכחי והפופולריים ממדינות שונות. לא תמיד אפריקה ישראל. מייצג גם את היקום של הקולנוע של כל היבשות (הודו, אפריקה, Americaã…). אם אתה רוצה לצאת ולחגוג, תתקשה לבחור מתוך מגוון כל כך. מ Mitte ההיסטורי, עד המפורסם חלופי תרבותית כפי Tacheles או קפה Zapatan מרכזי, תגרום לך לזכור את חיי הלילה בברלין. המועדון Kitkat מפורסמת שלו מינית הליברליזם מוסיקת טכנו. סטי ידועה היטב, אבל לא מתאים לכל הקהלים. בפנים רשאים לבצע מעשים מיניים בפועל. לעתים קרובות נוטים לארגן היא לילות נושאים כמו אותם טנטרי, הנודיסטית ואחרים של אותו סגנון. אתר מעניין נוסף הוא המועדון מרווה, אשר ממוקם באזור תחנה הישן של הרכבת בפאתי ברלין. מרכז Mitte, תמצאו תחנת לשעבר כשהמשלחת המועדון Tresor, איפה הכי טוב של הרגע של DJ מנגן כל לילה. ÿPreparado לרקוד ללא הפסקה ולהנות מכל הדברים הבירה הגרמנית מציעה לך? . תביא את התיקים שלך ומשכירים את הטוב ביותר עבור שהייה בלתי נשכחת.