החברה של עיצוב אתרים, חלוצה בתחום ה-SEO עבור פלאש

חברת עיצוב אתרים ומיקום אינטרנט עבור פלאש חלוץ מסתיים עם המיתוס המפורסם אומר, אינו יכול להיות ממוקם אתר לחלוטין ב- flash. כולנו יודעים כי העכבישים במנועי החיפוש אין אפשרות לקרוא את הקישורים flash swf, זה עושה את זה קשה מאוד לומר במנועי החיפוש זה בתוך זה ay swf אינטרנט מלאה. אם זה ירוק במנועי החיפוש ניתן ליצור אינדקס טקסטים מתוך flash swf, אבל עדיין אין קישורים פנימיים. בנוסף פריסת ה-swf flash לתוך html עם שיטת הקובץ לפרסם מתוך פלאש, לא רק כדי ליצור טקסט עשיר, מילות מפתח, קישורים למנועי החיפוש, אם לא תוכן משיטת יישום פלאש משאיר לנו קובץ html עם שגיאות, בלי תיאורים מטרה, ללא במקום h1, h2 וכו כותרות. שיטה זו מקשה חיפוש מנועי יודע כי זה אתר האינטרנט שלנו, על ידי אשר מילים עלינו להניח ויש כמה קישורים פנימי. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אפריקה ישראל. שיטה זו גם יכול לשים כותרות תיאורי לקובץ html, ובכך הוא נהיה. כאשר מנוע של חיפוש אינדקס התוכן במסד הנתונים שלך להציג אותה תוצאה, מבקרים, אולי לא יודע כי האתר שלנו הוא עקב חוסר תיאור תגיות.

עם השיטה של הטבעה של Dreamweaver אנחנו לפחות יכולים ליצור תגיות תיאוריות את המטרה, אך תמשיך חוסר טקסטים, תיאורי כותרות וקישורים כי ניתן לאתר ואחריו במנועי החיפוש. לאחרונה היה זה שעזבת הרבה פלאש טפשמל עגונה לכב, זמן הטעינה, יהיה על-ידי הצדדים, אם זה המצב הקשה אתר פלאש, אבל לא בלתי אפשרי, לתעב פלאש כי כמה מעצבים נטען גם דפים עם אנימציות לוותר היא לא נכונה, היום יש אתרי אינטרנט רבים שנוצרו לחלוטין ב- flash שחרג באתרים רבים שנוצרו בזמן עומס html. לדוגמה, אתר אינטרנט זה \"זה פלאש שנוצר כולו וגלריות תמונות נטען תמונות בגודל 800 מאת 900 px בתוך פחות משנייה. פלאש הוא כלי מרהיב עבור אתרי אינטרנט עיצובים ובלבד השימוש שלהם הוא המתאים. אנו ממשיכים עם הנושא של מאמר זה, הבעיה העיקרית היא כי אנחנו לא יכולים ליצור תוכן עשיר טקסטים וקישורים במנועי החיפוש, אבל תודה swfobject, נוכל ליישם לתוך קובץ ה-html ללא שגיאות, עם תיאורי כותרות וטקסט עבור מנועי החיפוש לכבד את הדף ב- flash flash swf.

המבצע של swfobjec היא כדלקמן: כאשר המבקר נכנס קוד האינטרנט שלנו מוודאת כי המבקר יש את pluigin של מקרומדיה, אם המבקר יש תוסף נכון יראה דף ב- flash, אם המבקר לא היה את התוסף המתאים ב- html לאתר, עם הטקסטים שלהם שלה הקישורים וכותרות תיאורי, אנחנו יכולים להציע המבקר קישור איפה לעדכן את התוסף מתעדכן פעם ניתן לניתוב מחדש אל הדף ב- flash. להתגבר על המכשול הגדול ביותר כעת באפשרותך למטב, לשפר באתר האינטרנט שלנו את מיצובו. עכשיו הבעיה היא לא הפלאש, הבעיה יהיה כפי לייעל ולהעשיר את תוכן זה עבור SEO שלך, כאן יש להזין העבודה של (SEO) בדוגמה אחת אינטרנט שנוצרו לחלוטין ב- flash יכול למקם ומקם עבור מילת מפתח עם הרבה תחרות, הוא זה. תגיות: לשכור חנות מקוונת פליאה דף תוצאות בתחום מספר 4:.