הדלת הזאת

זה הכרחי לדעת את כל. רבים מאיתנו בעת תכנון שיפוץ הדירה הבאה שלך להחליט להחליף לבין הדלת. הוא נחשב במיוחד בימינו, היוקרתי יש דלת פלדה עם מנעולים נוספים, restrictors, הגששים לשליפה, עיניים מיוחד, דומה מצלמות אחרות "פיתולים". כן והחוץ סיום-פשוט יצירת אמנות. אבל אל תשכח כי הדלת צריך לא רק למנוע חדירה, אבל גם להקל בחוץ יציאה של. עלית הדלת עליך להיות מול מבחוץ.

חומרים לציפוי פשוטה וזולה ביותר בשימוש עור מלאכותי באיכות גבוהה או צביעה פשוטה. אך מבט חזק הציפוי הפנימי של לוחות דקורטיביים. זה יכול להיות ממגוון רחב של חומרים, פורניר אלון מוצק, אגוז, בוק, עץ מהגוני. לאחרונה מצאתי אצל רב שמואל אליהו אוזן קשבת . לפעמים לחיתוך החיצוני החל מעץ MDF. החומר ידידותי לסביבה. לוחות ממנו יכול להיות חלק, צבועים, או דיקט חד שכבתי okleennymi הטבעית של ערך מיני עצים. לפעמים ללכת בדרך קלה יותר-צביעה דלתות ע י ריסוס.

עם דמות ניתן לדמות חומר טבעי-עץ גרניט או ברונזה. החלטה כזו ובכן זה מאפשר לך לשלב בנוחות ציור עם שאר רכיבי עיצוב-לוחות, מוסיף דקורטיבי. לענייננו, גבי חמו הוא הכתובת בשבילך. אם הדלת כניסה ישירות מן הרחוב, בבחירת גימור, להיות מודע זה יושפעו מזג האוויר. אז במקרה זה עדיף לויתור מודבק facings דקורטיביים, עיין האלון מערך, ריסוס שיטה, או להעדיף את לוחות מיוחד עמיד "poliroks". «Poliroks» הוא הפולימר מלאכותי חדש ציפוי, עמידים בפני בליה, השמש, הגשם, שלג. אם אתה קונה דלת מוכנות מראש, שאל אם זה תוכנן עבור אקלים רוסי טיפוסי, שינויים פתאומיים בטמפרטורה. זה במיוחד חל על דלתות במדינות הדרום החם: ספרד, יוון, איטליה. דלת עילית חייב לאפשר הרכבה קלה עם הצצה מערכות טלוויזיה במעגל סגור, אזעקה עם 200-gradusovym. הדלת היא גם של platband, עזרים ואביזרים.