האם סרה שקיים אלוהים כן?

האם אלוהים קיים? על-ידי אלחנדרו Rutto השאלה היא אנכרוניסטיות, מיושן, מיותר, חסר תועלת, מעצבן, שנוי במחלוקת. בכל מקרה, ימשיכו לעשות שבזמנים אלו הוא בזבוז זמן למי שלא מאמין ולא להאמין בקיומו של הישות העליונה. הסיבה לכך היא אנכרוניסטיות שהיה בתקופות אחרות ומתאימים הניתוח שלהם לא שלנו פעמים. הוא מיותר כי לא יצליחו לשכנע את מי על עמדות קיצוניות של גברים של אמונה או חוסר אמונה מוצהרים. הסיבה לכך היא במחלוקת הוא polarizes את המיקומים של המעורבים עדיין בדיונים לעיל אודות הפעולה של כוח על-טבעי ושל יתברך זה קובע את גורלו של היקום. אבל יש משהו נוסף: לשאול על קיומו של אלוהים היא עמדה יהירה וגאים מאוד כי מי אנחנו לאשר או לשלול את קיומה של הישות העליונה? למי יש אישורי נוטריון של היקום נועזים להעיד כוח אחד גדול יותר מאשר כל מוכרות או מדומיינת על ידי כוחות אנושיים? אומר מה שאתה אומר, התשובה היא מה כדי להגיב, גדל מספר המאמינים. המקדשים מקבלים עם דלתות פתוחות לאלה שהיו להם נעדר השפיעו על-ידי מגיפה הארעי של ספקנות בשנים קודמות.

למרבה המזל יש הודעה מחודשת חוקרים ושליחים. הרעיון של אלוהים עגול שוב בכל הבית וכבוד שהבורא הופכת את עצמה הרגשתי בבית הספר, החברה את הלבבות. אלוהים היה מעולם לא נעלמו, אבל נעדר בחייהם של אלה אשר העדיפו אפשרויות אחרות של התפתחות רוחנית. אבל היום המאמין לא בושה להכריז על ילד של אלוהים, מאמין מסור או ישו. אלוהים תמיד היה אצלנו, אבל כמה היו מסרבים לראות אותו. עם זאת, כיום, כאשר החליטו הסר את המסווה מעל עיניו, הם גילו אותו שוב היכן היה תמיד, את כס המלוכה האהבה, פאר, אלא גם בחייו של כל unote לילדים שלהם.

אלוהים הוא טוב ונותנת לנו את החסד הרחמים שלו בכל יום בחיינו. מחווה נדיבה, שימו שבמכתבים ומשמעותית לתת את חייו של הבן שלו לטובת כולנו, גורם לנו לחשוב על אלוהים ובכן, מוכן לעשות הכל לטובתנו. וזה ממש נהדר לדעת שיש לנו תמיכה כזו בכל פעם באחת הרגליים שלנו לוקח להוביל לזה כך נוכל להתקדם. בכל פעם שלנו הריאות מתמלאות עם חמצן, אנו יכולים לחוות את התחושה נעימה של חידוש החיים; בכל פעם עינינו התבונן באופק הרחוק והם עם הקו המפריד בין כחול השמים ו- rim של כדור הארץ או הים; בכל פעם שלאוזנינו קשוב לרעוד על-ידי במכרז צחוק תמים ילד; כל רגע שאנחנו חושבים שאנו חשים ולפעול.. אנחנו יודעים לקרבתה של הבורא. אלוהים הוא אהבה ואת הנצח. הענקיות של אותו, רחמים. אלוהים הוא כה חזק, עד כי הוא יכול לא להיות כלוא מאחורי הסורגים דקיק של הדת. אלוהים הוא כאן בקרבנו. הוא תמיד היה ואיפה שבו יישאר לנצח, אי פעם.