דיכאון

אולי השלב הקשה ביותר במונחים של מתוך הדיכאון אינה כל כך הטיפול ההתחלתי, או להתחיל לחוש מאושר עם מחשבות חיוביות, פעולות, ההרגלים להפסיק להתאבל, להתלבש היטב, באופן כללי, כל הצעדים הללו, אשר לעזור להפסיק להיות מדוכא. אני חושב מסובך ביותר הזרם דיכאון הוא בדיוק מתכוונים מתוך הדיכאון. בדרך כלל לא לבקש עזרה או לחפש פתרונות פשוט כי, קריז או לא, עלינו למצוא יותר נוח להיות מדוכא, רוצה להימנע על ידי כל סיבה להניח כל מה מרמז מרגיש בסדר גמור. "הבעיה" (כפי הם לא בהכרח בעיה, אשר המיקום שלה מכובד על חייו) של העם מדוכא הוא שהם אוהבים להיות בדיכאון. דיכאון הוא מצב של עצב זה לא מיוסדת על עובדה בפרט, אבל זה כסביבה סדרה של דעות ועמדות כלפי החיים שהאדם הסובל זה. דעות ועמדות אלה יש בדרך כלל בסיס סביר, המורכבים עם טיפול או כאשר לאדם יוצא לחקור את חייו באמצעות הדברים יכולים להתבצע של הדיכאון.

תוהה מה הרופאים אומרים כי דיכאון הוא מחלה אם עצמו ואינו עצבות נוסדה בשנת זה או את העובדה הזו. זה מוזר אבל זה נכון, אולי זה יותר מסובך לאנשים להבין כי הם סובלים מדיכאון. אני אנסה להסביר את ההיבט הזה של דיכאון בפסקה הבאה. כאשר הרופאים אומרים כי דיכאון הוא מחלה בפני עצמה, ואת זה לא מיוסדת על זה או כי למעשה, מה אתה מנסה להגיד שאתה לא עצוב כי אתה לא מצליח לעבוד, או כי זוגך עזבה אותו בגלל אותה אימא כזה חולני או כל קושי. התגובה כאשר אנחנו בדיכאון היא כי אנחנו פשוט עצוב כי אנחנו מדוכאים.

במילים אחרות, למרות שזה נשמע מוזר, אתה עצוב כי זה עצוב. דיכאון יש את היכולת לגרום לאנשים להאמין כי עצב יש מקור, או כאלה אשר למעשה כאשר מעדיף למעשה זו או אחרת תירוץ העצב הזה מעורבים דיכאון ההזנה. כאשר אנחנו עם דיכאון פשוט הכל סיבה להיות עצוב, אז דברים נוטים לקרות בניגוד לדעתך הם להתרחש: אין לנו דיכאון בגלל כגון או אשר גרם אבל זה כזה או עובדה אשר מעציב אותנו. כי יש לנו דיכאון אירעה. זה עשוי להיות רעיון מבולבל מאוד עבור מי נמצא עם דיכאון. אין לי כוונה כי לאנשים מדוכאים ליצור זה טוב בהתחלה. אני רק מזמין אותם לחשוב אם זה במקרה או לא, כדי לבחון איך הם מרגישים כאשר הם להרהר רואה הדיכאון כסוג של מחלה אשר סופג הכל זה קורה להיות סיבה עצב, במקום לחשוב שיש לנו סיבות נוסדה על העובדות להרגיש עצוב. האמת, כל אדם הוא חינם לחוש דיכאון כאשר ברצונך להציג. עם מאמר זה שאנחנו לא רוצים להגיד את זה דיכאון הוא רע ויש לך לצאת מזה. כך קטן מאמר רק מטרות לומר כן אתה כבר לא רוצה להרגיש יותר דיכאון, יכול להסתכל מה בשני שירתת שלנו נופים אל עבר לגבי מצב רוח קבוע.