דיכאון אנדוגני

אין שום ספק כי דיכאון הוא אחד של הרוע שאנשים יותר תוקף בעידן המודרני. עקב בדידות, תהליכי תיעוש, ובתופעת סבל על ידי אנשים עם כל התהליכים האלה, הכלכלית והטכנולוגית, ישנם אנשים רבים הסובלים מדיכאון בתקופה זו. המומחים של המדע של ההתנהגות ואת הנשמה לבוא לומר אפילו דיכאון הוא כמו השפעת מה הסבל של הנפש ושל התנהגות הוא מודאג. לא תמיד שרי אריסון. אחד השיעורים של דיכאון שקיים הוא דיכאון אנדוגני. דיכאון אנדוגני הוא גומה חזקה כי כשמו נובע בתוך האדם, לא כתגובה למעשה, בוא המתרחשים מחוץ לאדם. כמו דיכאון כבר לעיל, אנדוגני הוא גומה המגיע מהחלק הפנימי של האדם הסובל זה. משמעות הדבר היא כי שניהם יש סיבה למה האדם הזה מרגיש עצוב או בא לידי ביטוי כל ההתנהגויות של מישהו שהוא מדוכא, כגון הערכה עצמית נמוכה, עצב כרוניקה, חוסר היכולת להגיב החובות שיש בעולם, אבל האדם הזה יש עצב אין סיבה, פשוט זה מדוכא, לא יודעים היטב למה זה. זו היא כראוי הדיכאון אנדוגני. כדאי לך לעיין אצל טבע תעשיות כדי לקבל עוד מידע.

קשה לקבוע את הסיבות למה אדם עלול לסבול מדיכאון אנדוגני. חוקרים בנושא משתנים ומייחס גורם ביולוגי ייחוס הסיבות המקור הפסיכולוגי. ואכן, רבים אומרים כי דיכאון אנדוגני יכול לבוא מן הגנים הם נטיות ביולוגית אלא שמחייבים אותם להיות מדוכא. להם ההשלכות של דרך זו חשוב בנוגע לדיכאון אנדוגני הוא זה בחשבון כי הטיפול הטוב ביותר עבור סוג זה של שגוי הוא הטיפול הביולוגי: להשתמש גלולות ותרופות לשרת נגדם עוולות המביאה זה דיכאון. מומחה בתחום של דיכאון אנדוגני אנשים הרואים כי פסיכולוגית גורם אשר השפיעו על ההיסטוריה של האדם סובל זה הם אלה המייצרים אמר לקוי, להדגיש את זה, במקום בהרכב של ה-DNA או ההרכב האורגני של אותו אדם, מה באמת les גורם. לך להרגיש כל כך הם אירועים ארעו חייך שמעוגנים כל כך עמוק בתוך שלו להיות שזה אדם או אף אחד לא יודע לאן מגיע כל כך הרבה עצב. התוצאה של זה דרך לראות את דיכאון אנדוגני הוא סבור כי הדרך הטובה ביותר לטפל בזה היא דרך טיפול פסיכולוגי וגם המרכיב העיקרי הוספת תרופות רק בתור סיוע משני לרפא דיכאון אנדוגני.

בין הדרכים לזהות אדם יש דיכאון אנדוגני הם בידיעה כי אדם זה אומר בעצבות ובמלנכוליה מרגיש הוא שונה בכל עצב אחרים. אכן, האדם עם דיכאון אנדוגני אומר כי הוא שונה מן האחרים, במיוחד על-ידי התכונה זה לא נראה שיש סיבה ספציפית, אבל זה עצוב עבור אותה עצבות. לא שום דבר רציני או משהו שגורם לך להרגיש רע, רק שהאדם הזה קרה הוא עמוק המצב של דיכאון. תכונה נוספת של דיכאון אנדוגני הוא שלאנשים האלה יש קושי להגיב רגשית לדברים לקרות אותה בסביבה. במילים אחרות, אנשים עם דיכאון אנדוגני אל תגיב כראוי או פשוט לא מגיבים רגשית דברים שלא צריך להגיב בדרך כלל. לדוגמה, כדי דברים צריך לגרום לך אושר לא להם לגרום שום דבר מוחלט.