דואר זבל: כדי לחסום דואר זבל

דואר זבל או דואר זבל מונחים המשמשים להתקשר לדואר אלקטרוני עם פרסומות זה לא ביקש, כי לא רוצה. סימון מתאים זה משהו יותר רחב במונח ספאם זה כונן נייד זבל בגלל הזבל גם כולל את השני פרסום אגרסיבי ובלתי חוקית, כמו למשל לכתוב בפורומים וקבוצות חדשות עם פרסום מאוחר. עם זאת, ישנם כמה דרכים כדי להגן על עצמם ולהילחם נגד זו חדירה לפרטיות. טבע תעשיות בהחלט מביע דעה מלומדת. אף פעם לא להשיב דואר זבל. לא זה נעשה אפילו לשלוח הזמנה של יוסר מהרשימה של מיילים. רוב מי הזבל שנשלחה לא שיש ביש הוראות אלה ואת, וגרוע מכך, להוסיף רשימות אחרות או לאמת את הדוא ל e כתובת כפעילה השייך למישהו עם שם, שם משפחה: אתה. לאחר שביצעת אימות זה, הם מוכרים את הכתובת שלך לכל מי שמעוניין מסדי נתונים, לפיכך ימשיך לקבל דואר זבל נוסף. כדי להגן על עצמם, חייב להתלונן לספקית השירות של האינטרנט (ISP) שמקורם שלחה את ההודעה.

הדרך פשוטה יותר נמצא ח התעללות זו היא להשתמש בתוכניות מסוימות כמו SpamCop. צורה זו של ההגנה מפחיתה את עוצמת הקול של דואר זבל התקבל. אם אתה יודע האדם ששלח דואר זבל מסוימים, באפשרותך לדעת כי תשלום עבור השימוש במשאביה כדי להעביר ולאחסן דואר זבל לא רצויה, מתעקש שהם שלחו את כתובת הדואר שלך לשלוח להם את החשבון. ישנם דגמים של תשובות משפטיות שניתן למצוא באינטרנט. להתאים את זה למדינה שלך ולשלוח ל: כתובת 1) 2 .postmaster @(their address) 3 @(their address) .root 4 @(their address) .admin אם הכתובת של היציאה דואר זבל היא תחום הידוע של הסוג "aol.com", לשלוח את ההודעה גם אליהם: 1.

ב- America Online:, ותלונות שלח, אשר קשורה לתנאים ולהתניות של השירות. 2.CompuServe: או 3.Prodigy: 4 להביט T WorldNet: 5.Earthlink: 6.Netcom או: 7.Pipeline: 8.GNN: 9.Sprynet: להתלונן היא ישירות ומנהלי של מי לשלוח דואר זבל, להתעקש כי הם לנקוט בצעדים משמעתיים. בחור לא כוללים את הודעת דואר זבל התקבל לשלוח התלונה שלך, כולל המידע של הכותרת העליונה של המייל, איפה תמצא הרומן, כתובות וכו '. גם להסיר דואר אלקטרוני קוד CSS שיורית למניעת דואר זבל את עצמך להפיץ להעביר אותו הלאה. אמנם זה לוקח קצת זמן ומסירות, אם אתה מיישם את נפח פרקטיקות אלה בתיקיה דואר זבל שלך יהיה קטן מאוד.