ביטוח פנסיה

אנשים שעבדו כל החיים רוצים לאבטח של מסוימים איכות חיים גם בגיל. להסתמך לא רק על הביטוח הפנסיונים סטטוטוריים. מומלץ מהר ככל האפשר גם באופן פרטי כדי לספק. בשנים האחרונות, ביטוח פנסיוני פרטיות הרוויח חשיבות רבה על-ידי חתכים קבוע בשדה State. ביטוח פנסיוני קיים בדרכים אפשריות רבות כדי לאפשר את אספקת הרצוי כל שמבוטחים פוטנציאליים. לדוגמה, ההבהרה של הבירה הצבעה זכויות פנסיה בונוס, אחריות פנסיונים הוא חשוב.

שירותים ותעריפים הקורס גם הם שונים מאוד. באמצעות הפנסיה Riester soge טייס פרטי באופן פעיל מקודם על-ידי למחוקק לאחרונה. הוראה פרטית היא תקרות הבירה. פירוש הדבר הוא כי החיסכון שלך בתוספת הריבית לשלם בחזרה אליך. ניתן לבצע את התשלום סכום יחיד או בצורת פנסיה לכל החיים.

זו הסיבה מדוע התשואות על הוראה פרטית גבוהים מאשר מצב. סוגים עיקריים של הוראות זקנה פרטיים הם: נולד קרנות פנסיה פרטית נולד Banksparpläne; נולד בהשקעה למימון משחק תפקיד חשוב הבחירה של ביטוח פנסיה הנכונה שלך: נולד ב בקשות החזרה; נולד בנטילת סיכונים נולד העדפה אישית כמו גם בקטע של ביטוח ימין באפשרותך להיות מועילים השוואת ביטוח. השירות הבסיסי הוא מאובטח בעתיד בפנסיון סטטוטוריים, אך היא לא תהיה אפשרות לשמר את חייך לשעבר רגיל. דרישות אישי בהתאם בפנסיון סטטוטוריים הגיע כעת-50 עד 70 אחוזים של ההכנסה הממוצעת. מומלץ לכסות את האחוזים הנותרים של 30-50 עם השלמת ביטוח פנסיה פרטית. הבירה לשמירה על הפנסיון לאדם בחוזה משולם במקרה של מות המבוטח. במקרה זה, בונוסים שניתנה, כמו גם הטבות מס נוסף להיות תופס. זה חל גם כאשר משיכה לאחר שלב התשלום. מקור: versicherungvergleich.info