אש

לילדים חלומות, המגיסטריום, ותיירות בילדות אינה לא מה לא הגה של יצירת תיאטרון אש, אבל מעולם לא שמעתי על קיומו של המופע אש. הילדה רציתי לצייר. ומכאן, בוגר ביה ס לאמנות, חלם להירשם אקדמיה לאמנות. אבל לא בגלל הכישרון של אחד הוא לעתים קרובות לא מספיק. -שכר הלימוד, כי המדינה טופס כדי להמשיך ללא התמיכה של הישן והטוב חבר'ה ממש לא קמצוץ אולי, פלוס לינה עיר מוזרה, בתוספת הצבע נפלא… בשבילי זה כלי נהדר, אינה. -ולכן אני חולמת דחויים במגירה והלך מחקר פדגוגית, היום בלי המורה חמש דקות-גיאוגרפיה, שמאלה רק להגן על התעודה. עם מברשת אינו מת, ומעל הזמן תקווה לעשות תערוכה של יצירות משלך.

Uchitel'stvovat' בחורה כמו ילדים צייתן ממושמע, לאחר לתפוס את הספונטניות. ובכל זאת בעתיד Inna Kirik רוצה לשייך החיים תיירות כמו העולם שואף להציג עצמו ואת תוכנית אחרת. אש עם "את" הלהבה עושה האדם רוצה: wriggles נחש, מפוזרים ניצוצות, זבובים, מצייר שימרה. מתי אמנים לשחק עם אש, זה מפתיע של ההקפאה המסתורין הפתעה ואור של פחד. והוא באמת פלא, במיוחד כאשר אתה מזהה כי בבעירה להראות ש-ina דיבוק. -הדליקו את האש הביא לי האהוב. הוא עוסק שחזור היסטורי והציע אנחנו מנסים לאלף את הלהבות.

בהתחלה זה היה מפחיד. כן ואף אחד לא ידע בדיוק, זה היה משנה היה בקרבת מקום. לא, "אומר לנד. . למרבה המזל יש באינטרנט, שבו אתה יכול למצוא, המלצות מפורטות, הדרכות וידאו. בחן את החוויה של אנשי מקצוע, התחיל להתאמן. כאשר הרגשתי כי האמצעים הבין את התחביב ברצינות במשך זמן רב. ואז היו עוד כמה מוכן וכך נולד האש תיאטרון שלנו. כדי ההופעה הראשונה של faernikiv המילה התקיים בחודש לאחר תחילת האימונים. הם הוזמנו של הילדים במחנה Berezhanshhini. -פוי שלנו (כדורים כי אתה צורב,) ואז היו מושלמים, פשוט עטוף רגיל בד במהלך הנאום עלולה להתמוטט, וזה קצת מסוכן. אבל אנחנו מתמודד. והנה שלטבילת אש אמיתית צעדו אחרי היום העיר. ואז מגיעים אלינו אנשי מקצוע מ לבוב, ביחד אנחנו הופיע בחצר הטירה טרנופול. היתה הזדמנות להתערבב ולהכיר עוד על אש. כל האביזרים למשתתפי האירוע ותלבושות של להבה מוסיקה ליצור לעצמו. כמובן, ואל תשכחו על אבטחה. מלא יכול לקרות. עד כה, תודה לאל, היו ללא תאונות. בגדים כל אלו רק טבעי, מאז חומרים סינתטיים נדלק במהירות, pripikaet'sja לגוף, מסביר הבחורה. . עד יש רק גירסת החורף של התחפושת מן העור. על הקיץ רוצה לרכוש עתיק פשתן או כותנה חולצות. . והנה התוצרת פוי אסבסט או kivlaru. האחרון באוקראינה לבקר באופן כללי לשום מקום, אלא כדי להזמין דרך האינטרנט. המחיר אינו זול בגודל שווה כמה יורו, אבל על פתלתל סלאג לבד צריך שלושה מטרים. כך Ina משתמשת בדרך כלל אסבסט. -החומר הוא בטוח, כאשר העור לא לשרוף אותה, אך חץ, אשר תפר עם אזבסט יכול לעזוב סימן קטן. אבל במהלך הנאום, עבור הפסיון של אלה קטן טרחה לא שם לב. מה עם בני משפחה וחברים, אל תדאג? . שאל- -הורים שרגילים שלי טריקים קיצוניים, Inna חיוכים. ? אז צניחה חופשית, משחק עם אש, בחגיגות השנה החדשה במערות. זה לא אפילו כל החברים מבינים כי מאחורי משקפיים כהים שחורים faernici להסתיר בדיוק אני בפעם האחרונה הצופים היו מסוגלים לראות בוער הצג מ Ina Kirik והפך עמיתיה בטקס הפתיחה של עונת התיירות בהופעות האר Zbarazh לוהט ציורים באמצעות פירוטכניקה. למרות שזה נמשך רק לרגע, ואת תנועות חינני, מוסיקה אמנים, רבבות של ניצוצות גשם מוזהב פזורים בחושך מואר לא לב אחד.