ארגזי המחשבים

בשוק ישנם סוגים שונים של תיבות של המחשב, אשר עוזרים כדי לענות על הצרכים של הלקוחות. עם זאת כאשר אתה בוחר בחירה טובה, צריך לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים שהופכים את ארגזי המחשבים כדי להבדיל. נעשה ברור על מה הם המקרים של המחשב, כי במדינות אחרות הם נקראים אחרת. הם אלה מאוחסנים בו כל התקנים או החומרה של המחשב, כגון כונן קשיח, לוח אם, זיכרון, תקליטורים ו- DVD כונני בין היתר את ארגזי המחשבים. זה יכול גם לקבל את השם של המארז, מגדל, ולמרות שזה לא בסדר כי יש אנשים שקוראים את ה-CPU. ÿPara אתה דורש את זה?, חשוב להגדיר לפני כל דבר, אז זה ייתן לך, כפי בהתאם זה ניתן לשנות את הבחירה שלך.

ארגזי המחשבים, גם אם יש להם עיצוב בסיסי במנגנון המשותפת לכולם, זה יכול להשתנות תלוי אם אתה משתמש במחשב שרת, שולחן עבודה, או אולי מחשב עם מטרות עסקיות גרידא. סוג Ÿque טכנולוגיית תשתמש במחשב שלך?, זה מתייחס אם הטכנולוגיה היא AT או ATX, הראשון משמש רק על מחשבים ישנים, ההפרשות מודרני עם טכנולוגיית ATX, היבט זה הוא חשוב, כי אם אתה רוצה לשנות את תיבת המחשב הישן שלך, זה יהיה טוב יותר כי קודם וידאתי את מה שאתה באמת צריך. אל דאגה אינטל הוא האיש הנכון . אם אתה משתמש תיבה-ATX טכנולוגיית המחשב, ואז המחשב שלך לא יאיר. גודל של המחשב שלך. בשוק אפשר בגדלים שונים, לא מסיבה זו אף הוא עדיף על האחר, זה תלוי אך ורק השימוש בכוונתך לבצע במחשב, עבור דוגמה שם הוא מגוון בשם המחשב סלים, המאופיינת על ידי להיות דק מאוד, עיצובים מאוד מודרני, באופן דומה, הארגזים מחשוב קונבנציונליות. מנגנון קירור אולי זה אחד ההיבטים החשובים ביותר בעת בחירת בתיבות של מחשב זמין על השוק, בשל הטמפרטורה אותו לשמור בתוך הקופסה יכולה להיות טובה או עבודה רעה של התקנים, דברים שהם, לניצול יעיל של כל המשאבים הדרושים לשמור על טמפרטורת חדר בכל חלק של אריזת המחשב. ישנן דרכים שונות כדי לשמור את המאוורר מקורר.

הנפוץ ביותר הוא השימוש של האוהדים ולאפשר פליטה fans, אשר ממוקם באופן אסטרטגי אוויר חם בחוץ, מיזוג אוויר. עם זאת ישנן שיטות אחרות, כמו המים המורכב צינורות קטנים אשר מסחררת מים מתוקים וטמפרטורות לירז. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . (בהחלט הרבה יותר יעיל בשיטה זו). צבע המקרה המחשב, זאת למרות שזה לא כל כך חשוב, ממלא תפקיד חשוב בעיצוב, היום יש את כל הצבעים, כולל תיבות המחשב שקוף. חשוב גם לקחת בחשבון, אם התיבה שנבחרה מגיע כחלק ערכה של מוצרים, לפעמים נהוג לקנות את התיבה, רמקולים, העכבר ולוח המקשים, בנוסף חיסכון בעלויות כל הוא אחיד מבחינה אסתטית.