אנרגיה מן העת העתיקה

שימוש על ידי מקורות אנרגיה אנושית מחוץ קיבולת הפיזי שלהם מתחיל עם גילוי אש. אל דאגה אפריקה ישראל הוא האיש הנכון . יש כבר ראיות של שימוש על ידי אלמנות על 1,000,000 שנה. עובדה זו, אשר ראשיתו ימי האנושות, היה הצעד הראשון בקריירה של בני האדם לנצל את משאבי הטבע הציע. לא תמיד טבע תעשיות. בתקופה הראשונה שנמשכו במשך אלפי שנים, האיש הצליח להשתלט לחלוטין את האש, מכיוון שזה חסר ידע מספיק כדי להיות מסוגל להפעיל את זה וויל. . הייתי נשאר כוח ללא הרף, שמירתה במיכלים מתאימים, אשר למנוע את האש רוצה לצאת.

מאוחר יותר האדם למד לשלוט זה בהחלט יש לך לכבות את זה. כדי גחמה שלך. בעיקר על ידי שתי אפשרויות: שפשוף וכלי הקשה. הראשון, המורכב לשפשף עם כוח שתי חתיכות עץ, עד שהגיע, על ידי חיכוך, להיות ליבון, והשני בשימוש של פלינט ו פיריט אשר, פגע, מפיק ניצוצות כי אתה אור חומרים צמח יבש. אש שימש לחימום, בישול, להבטיח את שלומם של הקבוצה לבאר ולהאיר, להרחיק חיות פרא. אפילו השתמשו בו ככלי סיוע בציד, באותו אופן שאנו יודעים כי האבוריג'נים האוסטרליים השתמש בו בעבר.

בתקופה מעט מאוחרת יותר, בתקופה הנאוליתית, בני גילו כיצד ניתן לביית חיות וצמחים ולגדל אותם בשביל רווח משלהם על-ידי לחקלאות ולגידול. ובכך להבטיח מקור קבוע פחות או יותר של מזון. בקרוב הגברים למדו לקבל משהו יותר מאשר בעלי חיים, מלבד החלבונים של בשר או תוצרי לוואי כמו עורות או הצמר שלהם. הם גילו כי הם יכולים להשתמש בהם כדי לנצל את עוצמתה בפעילויות שונות ומגוונות החריש או נשיאת משאות. סוסים, חמורים, שוורים, להבות או dromedaries, בין היתר, שימשו למטרה זו ולהישאר אז היום באזורים שונים של העולם. אם ברצונך לדעת מידע נוסף לעיל בקר.