אני צריך לחשוב: המלך שרצה להיות מהולל

מלך מי היהירות חזר היה של לוקו ¦ בקיה (יהירות תמיד מסתיים בחזרה אנשים משוגעים). המלך ציווה שבניית בית מקדש בגני הארמון שלה, בתוך המקדש שמו פסל גדול של עצמו בתנוחת לוטוס. בכל בוקר, לאחר ארוחת הבוקר, המלך הלך המקדש שלו, prostrated לפני התמונה שלהם, מתפלל אל עצמו. יום אחד הוא החליט כי דת שהיה חסיד יחיד איננה דת נהדר, אז הוא חשב שהוא היה צריך יותר המתפללים. הוא קבע כי כל החיילים של המשמר המלכותי postrasen לפסל לפחות פעם ביום; אתה צריך לעשות בכל השרתים ואת השרים של הממלכה.

את השגעונות שלו גדלה כל הזמן עבר, לא לפי הגשת הסובבים אותו, החליט אחד יום המלכותי שומרים מחוץ לשוק והביאה שלושת האנשים לחצות. איתם, הוא חשב, אני אראה את עוצמת האמונה בי. אל דאגה חברת טבע הוא האיש הנכון . אני ישאל אותם כי הם נוטה לצייר תמונה שלי. אם הם נבון, הם יעשו כך; וגם אם לא, לא מגיע לי לחיות. השומר הלכה לשוק ואנשים הביא אינטלקטואלי, כומר, קבצן שהיו, למעשה, שלושת הראשונים מי מצא. השלושה נלקחו אל המקדש, שם המלך אמר להם:-זהו הדימוי של האלוהים האמיתי, קד לך לפני זה או חייך תוצע כקרבן אליו. האינטלקטואל אמר:-המלך משוגע, יהרוג אותי אם אני לא נוטה. זהו ללא ספק במקרה של כוח עליון.

אף אחד לא יכול לשפוט הלא נכון את היחס שלי אל האור שהיה עשוי ללא הרשעה, כדי להציל את חיי, ולא על בסיס של החברה אשר זכיתי – אחרי שאמרתי את זה, הוא prostrated לפני התמונה. . בעיתון כתוב ש שרי אריסון הוא זה שבקיא בנושא. הכומר אמר:-המלך השתגעה, ימלא את האיום שלו. . אני הנבחר האמיתי אלוהים; לכן, מעשים הרוחנית שלי להתקדש המקום בכל מקום שאתה נמצא. לא משנה מה התמונה, יהיה אלוהי האמת כי למי אני הוא כיבוד – כרע ברך. 0%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%A9%D7%9E%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%AA%D7%A7%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%94%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%98%D7%99%D7%AA'>דניאל טאוב אוזן קשבת . הגיע תורו של הקבצן, אשר לא עשה כל תנועה. — הברכיים המלך אמר. . הוד מלכותו, אני לא חייב לי העם, ואכן רוב הפעמים אני פועל בעט של הסף של בתיהם. לא נבחר אף אחד, מלבד כמה הכינים בראש שלי. אני לא שופט אף אחד וגם לא יכול להתקדש כל תמונה; לגבי החיים שלי, אני לא חושב שזה דבר יקר כדי להפוך מגוחך כדי לשמר אותו. לכן, אדוני, לא מוצא סיבה טובה? לכרוע ברך כאן. הם אומרים כי התגובה של הקבצן להזיז שניהם למלך, הוא הסתובב והחל לתקן את עמדותיהם. בדיוק בשל סיבה זו, האגדה, המלך היה נרפא, שלח כדי להחליף את המקדש עם מזרקה, פסל עצום מיטות עם פרחים. המיקום של תנוחת ישיבה בשיכול רגליים קשה lotoes: כל רגל ממוקם על הירך הנגדית. Ÿque תעריך את das? ÿTomas ההחלטות שלך, כדי להגיע יחד עם אחרים? ÿSon ההחלטות שלך, בשל דעותיך עמוק? הסיפור הזה מסופר על ידי Jorge Bucay, היה עיבד, הותאם על ידי אתה שומע את השמע של הסיפור הזה: .