אל תשמור את הטענות שלך אחר כך

בתרבות שלנו הוא יש חינכו אותנו לתת את הדברים הטובים ביותר עד הסוף. אנחנו רוצים לשמור את ההפתעות, נעזוב קלפים בשרוול. אנו שומרים היקרות ביותר עבור רגעים מיוחדים. אבל נגד המנהג, הגיע הזמן כי אנחנו מוכרחים לשכנע אחרים על משהו. כלומר תכופות לנו כוונה. מאוחר או מוקדם זה רוצה להשפיע על מישהו אחר.

להפוך את הגישה שלך או את הרעיונות שלך שאנחנו מתאימים. עם זאת, אם נעשה את ההרגל נהיה בעמדת נחיתות. זה אחד המקרים שבהם אנחנו נכשלים להשיג הנשק הטוב ביותר שלנו לסוף. אם אתה רוצה לשכנע מישהו. אני אומר מה שיש לך להגיד מלכתחילה. אל תאחסן את הטיעונים הכי טובים כדי לתמוך בסוף השיחה. . זה הרבה יותר חכם לומר להם מההתחלה.

ראיות מראה זה עושה אחרת מקטין את הסיכויים משכנע. זה לא שווה את זה כדי להשתמש רעיונות או למבחנים בסוף כאילו היו הנשק הסודי. זה ברור מאוד, לעתים רחוקות עובד. הסיבות הדברים הם כך ידוע מאוד. לפני זמן רב אשר בפסיכולוגיה הם יודעים. מתברר כי קשה לחנך מישהו, שיידרש גם סוג העבודה דעה עליהם. עם זאת, יש דברים הרבה יותר מסובך. החומר מורכב יותר הוא שינוי דעתו של מישהו. חינוך מחדש קשה גם כן. הרבה יותר קל הוא משוכנע מאדם אבסורד אז אוהבים אותה סיבה עם רעיונות ברגע האחרון. ? האם זו האסטרטגיה הטובה ביותר להילחם מעצבות דעת; במקום להלחם לשנות אותם. הוא מקדיש זמן כדי לעשות רושם טוב על אנשים מלכתחילה. אם אתה רוצה רעיון להצליח תגיד את זה מההתחלה. לא בטוח משהו את האפשרות דעות מתקנתנ מאוחר יותר. מה יש לך לומר עבור או נגד משהו תגיד את זה כבר. שלך טיעונים משכנעים מהרגע הראשון. כדאי לך לעיין אצל טבע תעשיות כדי לקבל עוד מידע. תן כבד לעבוד את היריבים שלך, העבודה כדי לשנות דעה כבר בנוי. אף פעם לא לשמור על הטענות שלך עד הסוף. . תגיד להם עכשיו… .