אלטה En Buscadores

כל אתר שרוצה למכור באינטרנט, הוא בוודאי במרוץ להשגת עמדות העליון על התוצאות של מנועי החיפוש הגדולים בעולם. אתה וכך ניתן למצוא רק על ידי מי שאתה מחפש. מיליוני אנשים לחפש מה להציע; אבל אתה תמצא רק אם אתר האינטרנט שלך תופסת המקומות הראשונים במנועי החיפוש. לכן, רישום במנועי החיפוש הוא הצעד הראשון לשים את אתר האינטרנט שלך לאור העולם. יהיה לך להשתחרר במנועי חיפוש כמו גוגל, יאהו, Msn, Altavista, Aol, Lycos, בין היתר, כך את אתר האינטרנט שלך יכול לקוות לקבל אלפי כניסות בחודש. עבודה זו של מנוע החיפוש גבוה הוא פשוט יחסית, אתה יכול לעשות את זה.

בכל מקרה, אם אתה רוצה לשכור חברה לעשות עבודה מלאה של גבוהה, המיקום במנועי החיפוש, להלן כמה חיוני בעת בחירת טיפים עם מי שכרת:-מי עובד רק אלה תנאי זה יכול באמת להביא תנועה לאתר האינטרנט שלך. לעומת זאת, טבע תעשיות בהחלט מבין את הסיפור. כל דבר אתה זה ימוקמו במקומות הראשונים בכל הדפדפנים עבור מילת מפתח מונח או צירוף מילים כי אף אחד לא רודף אחריו. כי היא למה אנו תמיד ממליצים, לפני שימשיך הגבוה במנועי החיפוש, עבור מחקר מלא של מילות מפתח או ביטויי מפתח כדי לקבוע מהם הרלוונטי ביותר כפי לאתר אותם בדפים שלך לפני אפילו מנועי החיפוש למצוא אותך. -יש חברות מבטיחה לרשום את האתר שלך על אלפי מנועי חיפוש; אבל הדבר העיקרי הוא להעניק לו גבוה את האתר שלך במנועי החיפוש הגדולים. וזה כי יותר מ 82% מהתנועה המגיע לאתר אינטרנט נובע מנועי החיפוש הגדולים 3… מסיבה זו, עדיף להתרכז כל המאמצים שלך זה אלה חיפוש מנועי, ובכך לחסוך לך זמן וכסף. -מה אתה עושה. נסה חברה המציעה לך שירות זריז- אם האתר שלך חדש יש עדיין ללא קישורים או קישורים נכנסים (קישורים מאתרים אחרים), יהיה עליך לדאוג ההכללה במסד הנתונים של מנועי החיפוש הגדולים בהקדם האפשרי.

זכור כי אז תצטרך. לחכות לכל מנוע חיפוש אינדקס, וזה בדרך כלל לקחת כמה שבועות עד מספר חודשים (כמו במקרה של גוגל). -אנו ממליצים לבחור מערכת ידנית של גבוה, כדי להתאים לדרישות של כל מנוע חיפוש לא ייענש על הפרת החוקים שלהם של המבצע. זה קשה לא תשוחרר בעוד כמה מנועי חיפוש עשר באופן ידני. . אתה שלא יותר מאשר 30 עד 45 דקות ואתה לוודא בהתאם לתקנות שלה גבוה (כי אתה צריך לקרוא אותם לפני תחילת ההליך). אם אתם מתכוונים לשכור גבוה, תזכיר החברה מציע לך זה שירות, אשר המשיכו באופן ידני והתוכנה לא דרך מסיבית גבוהה. Carlos אנדרס גייגו – יועץ שיווק באינטרנט – בימוי – עורך – ספר חינם, \"איך לבנות אתר הלהקה הזאת\".