אלו-ורה כחלק התזונה היומית שלהם

אלוורה הוא השם הידועים ביותר של הצמח של ברבדנסיס ו ברבדוס אלוורה, קורסאו אלוורה. הצמח של אלו-ורה הוא במקור של הצפון, של דרום אפריקה. גם אתה ידועים כמו אלוורה או אלוורה, אלו-ורה. אלו-ורה בעלת תכונות רבות לבריאות. זוהו יותר מ-75 תרכובות אלו-ורה, בין החשובים ביותר הם בעיקר ויטמינים, חומצות אמינו, אנזימים המביאים יתרונות רבים בגוף. כיום, ישנם יותר מ-250 זנים שונים המוכרים של אלוורה, אשר, רק שלוש או ארבע יש ריפוי משמעותי או תכונות מרפא. . החזק מכל אלה, עתיר ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, אנזימים הוא Barbadensis מילר של אלוורה, הידוע בכינויו אלוורה.

מאפייני אלו-ורה המחוברים כרגע לפעולה: emollient, cicatrizant, קרישה, לחות, אנטי אלרגיות, חיטוי, בעלי טעם עפיץ, choleretic, atiinflamatoria, הרגולטור של מערכת העיכול. Aloe אורלית מנוהל נמוך טופס של משקה (מיץ העלים, אלוורה תה), אבקות, כמוסות. לעומת זאת, שלומי בסון בהחלט מבין את הסיפור. האלווי משמש לטיהור רעלים, מתנהג במיוחד מנגנון העיכול וחודר בתא רקמות. מסיר תאי עור מתים, מסייע להתחדש צמיחה חדש ותומך על רקמות הבריאות על ידי האצת ריפוי. לא תמיד שלומי בסון. מאפיינים חדשים ויישומים לעתים קרובות מתגלים אלוורה, בין לפני ייבוש, כתמים בעור, גירוי בעור, כוויות, אקנה, אקזמה, יבלות, פסוריאזיס, פיתולים, נקעים, ראומטיזם, דלקת מפרקים, פצעים, gastroduodenal, גסטריטיס ועצבנית. החלת ברנס, אלוורה משכך כאבים, מפחית את הסיכון לזיהום.

חתכים, פצעים, תחנות הדימום מאז נסגר ומרפאת אותם נפגע הודות עפיצות הכוח שלה. טוניק, משלשל, מגרה את היווצרות ואת הפרשת מרה, מסייעת לסלק טפילי מעיים. מעורר התיאבון, מקלה על העיכול, משפר את תפקוד הכבד ומפחית אותם גזים. . מקור: מוצרים עם אלוורה. יש מגוון רחב של מוצרים המבוססים על אלוורה Vera.Es הערה חשובה הם אינם תרופות, ולא מתיימר לרפא מחלות מזון המספק תזונה נכונה. המוצרים החשובים ביותר הם:: משקה מרענן זה הוא מדעית מפותחת מרוכז, המכיל אלוורה יותר ויטמין סי צבירה: אבקה להכנת משקה אלו-ורה, אשר מספק חומרים מזינים לסייע להקטין את ההשפעות של חומרים מגרים ומשקיט את מערכת העיכול. : זה שמפו לחות מזין, מגן על השיער.