אלה כיף, מתסכל שגיאות גסות

משהו שלא מצאו לי מאוד שימושי, הוא כי בכל פעם שאני מתחיל נפשית להצדיק אותי, הוא שאל אותי מה היית חושב אם זה היה אדם אחר שהיה afirmandolo. כדי להסביר את זה יותר טוב אני איפשר לי לתמלל את הרשימה הבאה של אמיתיים התגובות שקיבלתי על התוכנית העסקית שלי. לא לשים את שמות שלהם, אבל אם הם כבר בחדר יידעו כי זה לא המצאה, על-ידי וכתוצאה מכך יותר שטויות אני כותב משהו שקורה לעיתים קרובות. התשלילים הבאים הם כי נזכרתי: ההיסטוריון Comprendo אני הולך לעשות כסף, אבל זה נראה לא הוגן כי אתה ואחרים גם להרוויח; 4. לא נראה אתית לחיות את הצורך ואת העבודה של אנשים אחרים, למה אני פרופסור; 3.

אם אתה צריך לשלם תעמולה ותוכניות משלך, מה לחיות?; 2. לי להרגיש טוב פסוס 800 ההשתכרות של הנציבות, אבל יצטרך לשלם מס של 15% כל הזמן, לא אין לי כסף משלמים פסוס 120!; 1. לא רוצה להיות יזם אם כך החוצה הוא יצטרך לקבל לקוחות יותר ויותר אנשים בעולם כמה היום יהיה נעלם! זה סוג של תשובות לפעמים יכול להיות מתסכל, אבל עם הזמן יש הבנתי כי היא קשורה אנשים מוכנים להתגבר, הכוונה לא רק על שותפים, גם לקוחות, עמיתים, הראשון למכור אותם נכסים, שניות תוך כיבוד אמונותיהם, למכור אותם הנכסים; לפי מה החלטת על חייהם, בדרך זו ללא רוצה לכפות רעיונות שלי עד להודות לי דן. סוג אחר יכול להיות חברים טובים אשר לתמוך בך בדרך זו או אחרת, אבל ישנם גם אחרים "חברים", בדרך כלל לוויה על השתוללות של, לא רק אינו תומך לך, אותו יש לקחת טיפול עבורך כדי לחבל. אנשים האחרון, גם אם לפעמים מצחיק מאוד, אנחנו חייבים לפטר אותם, אם אתה באמת רוצה להצליח זה יהיה כמעט בלתי אפשרי לעשות זאת עם אנשים qeu יופחת לנו נקודות. "משוואה" יהיה פשוט, הלקוח (+ 1) שותף (+ [אינסוף]), saboteur (- 1), אחרים רק 0 של משמאל. זה נשמע משהו קשה אבל לעשות עם מי אתה חושב כי? את החיים llenarás נוספים של שפע? כך הדרך הטובה ביותר לזהות אם אתה מירב קורקוס עם האדם שאתה מנסה, דרך קלה היא לשאול את עצמך: להתחיל חברה מליוני דולרים, למשך שארית חיי עם אדם זה? אם לא כן, מדוע אתה רוצה לשים אותו MLM שלך או ברשת העסקית. האמת היא בעיקר עבור MLM networkers כבר irresponsible, אשר פשוטו כמשמעו גייסו לאנשים מטורפת, "ולראות מה קורה".

פגיעה בדרך זו לתעשיית, בזבוז זמן וכסף שלנו. אולי לא לסגור דלתות, אבל למה לחפש? המציאות היא כי הטוב ביותר שאנו יכולים לעשות הוא לשפר אותנו כמו שאנחנו יכולים והצבע כלפי העליון, שיוך המתאים, מלא ואנשים להוט להתקדם בעסק הזה, עם סגנון החיים יכול להביא את העסק הזה. יש סיפור אשר מדגימה מה אני כותב: פעם גבר ביקש האדריכל חבר שלו לצייר מתכננת לעשות עם בית צנוע, אמר לו:-לקנות קרקע ואני רוצה לבנות בית משלי, יש לי ניסיון לא אבל אם זה כל כך קשה, עד שיש כל כך הרבה מהם, לא? האדריכל משהבין כי חברו אינו לאחור את מטרתה, החליטו להעניק טיפול מיוחד כדי לגרום למטוס קל, מובנת ככל האפשר. ימים לאחר מכן, האדריכל היה השטח של חברו כדי לראות איך הולכים הדברים. הוא נדהם לראות את חברו ליד ערימת לבנים חדשים, אחד אחד, נטילת rompiendolos עם פטיש, לזרוק אותם לתוך חבורה אחרת, עכשיו של לבנים שבור. האדריכל שאל: – למה אתה מנסה לבנים כל כך כל כך טוב?-. -טוב – השיב חבר-, אני לא חושב כך. מראה כיצד בקלות לשבור. לבנים עבור הבית שלי יצטרך לעמוד טון. לאמת אם הם יכולים למלא פונקציה שלה-. כאן מסתיים הסיפור. ובכן, הרבה דברים יכול להסיק בהקשר זה: אפילו איש מקצוע יכול למנוע שטויות realizé ידיד, לא להניח כי עבודה קל רק על ידי זה כבר נעשה פעמים רבות, לוגיקה תלוי שלו בצורה של היישום, וכו '. אני מציע כי אנו פותחים את העיניים שלנו, נתנו לנו את הכוח של חברה גלובלית של מיליארדי דולרים, עבודת צוות היא המפתח, אבל זה לא אומר כי כולם יהיו מיליונרים מהירה, בקלות, תלוי היכולות והמשאבים של כל אדם, אדם מסוגל יכול להיות עשיר בכל חלק. אשר אנו מקדישים את עצמנו רשת לעשות את זה עבור כי גם שבחרת על-ידי קבלת שלהם יתרונות רבים אך גם קבלת חולשות שונות. הוא נאיבי לחשוב כי הוא דרך קלה של העשרה או מערכת הדרכה יעשה ניסים עם אנשים. אז בפעם הבאה תקשיבו עבור תגובה שטויות אני מציע לשקף: מנסה לשכנע את האדם הזה (להתחנן) או "ישמש דונלד טראמפ" חושבים: – יש לי רק, מכאן, אתה ירה!-.?