אי ידועה בחופים היפים

הנחש Culebra האי hospederia הוא אי ידועה בחופים היפים שלה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות. בשנת 2004, מסעות ערוץ, קרא פלאיה פלמנקו כמו החופים יפה יותר. חולות לבנים שלו מזמינים אתכם כדי למשוך את הנעליים להתמוסס אל תוך החול, לסילוק כל דאגות ומתח. בקרו אותנו וליהנות באי Culebra, הידוע גם בשם הבתולה האי היספניולה. האי Culebra הוא האיים שבו שוניות האלמוגים מוגנות ואין הוא יכול להעריך במצבו הטבעי. האי Culebra הוא ממוקם 17 ק מ מזרחית לפורטו ריקו (ביג אילנד), 12 ק מ מערבית לסנט תומאס, 9 ק מ צפונית Vieques. האי בשלמותו מודד כ 7 ק מ. זמן, כולל את המפתחות.

היה התנחלו ליד המדרגות הספרדיות ב 1886 ו עברו להיות טריטוריה אמריקאית בשנת 1898. איסלה Culebra כבר הסוד הכי טוב מנע את הזמנים של הפיראטים. שודד הים, סר הנרי מורגן שמרו מקום המסתור שלו האי היפה. הצי האמריקאי מופגז על האי במשך שנים רבות אשר שמרה חופים נטושים, אין גישה. היום ניתן לראות החול הלבן המים הצלולים והמדינה טבעי עם שוניות אלמוגים ודגים.

Culebra האי עם שלו שבעה ק מ זמן רחב, 4מייל מוקף חופים נטושים, מציע מחזה נשגב לצפייה. הטמפרטורה משתנה בין 80 ל 90 מעלות ביום ובלילה 75 עד 85 מעלות. יהיה מושלם! המטבע המשמש הוא הדולר. לא נדרש דרכון או ויזה לארצות הברית. השפה המקומית היא ספרדית. הוא דובר האנגלית spanglisha, תערובת של שתי השפות. MAMACITAS Hospederia מציע לכם אירוח באווירה טרופית. הצוות הידידותי שלנו יסייע לכם עם מידע והזמנת, שהופך את החגים שלך בלתי נשכח. ההרפתקה CULEBRA MAMACITAS כולל: 1. ערב נינוחה במסעדת הגורמה 2 שלנו. לרקוד לקצב של קונגה תופים עם מכונת קול ויקי כל שבת, עם dj בכל יום שישי 3. מסיבה עם לילות מחול ומוסיקה 4. סיפורים ליד השולחן הם שקרנים, לא צריך את השקרן, מאמין כל מה שאתה רק cuentena ¦ 5. רומנטיקה ירח הדבש השנתית שלה) (יום השנה) 6. תוכלו להירגע, להירגע על המרפסת שלכם, לספור הספינות עוגנת ב מפרץ של אנסנאדה ההונדה 7. fraternisar עם ¦les Culebrensesa לכבוש עם הידידותיות שלהם כריזמה. Culebrenses ידידותיים מאוד. על האי הקטן ידוע בכל רחבי העולם. 8. קח unaa תנומה מתחת למזגן בחדר שלך. 9. לצלם תמונות ולצלם הפוך האי הנסיעה היום עצמו.