איפה להתחיל

כל סוג של עסק מקוון, היית בוחר, בכל מקרה זה בטח הייצוג שלה ברשת. מבלי להיכנס עמוק סיווג מצוין לפי הסדר הבא של מורכבות: אתר בלוג, חנות מקוונת 1) בלוג. בהחלט זה משהו שבה קל יותר קל יותר להתחיל. בלוג – דבר נגיש לחלוטין כולם, אפילו ילד או פנסיונר. בנוסף, בלוג אישי באינטרנט, אתה יכול ליצור מבלי לבזבז אגורה אחת! עכשיו יש לו חברה להעריך את התופעה הזאת, ולכן הקהילה של בלוגרים שפשף מדי יום. שחר התנועה אינה כל זה היה ברור שזה בלוג (יומן), איך לאכול מאשר חטיף מה זה. וגם כדרך לעשות כסף זה לא טופלו. היום בבלוג אתה יכול להרוויח כסף הגון, אלא ליצור אותו על שירות חינמי ללא יותר משעה.

באופן כללי, בלוגים יוקדש מחזור אחד של ההודעות ונלך דרך שרשרת שלמה של יצירת כדי להירגע. עכשיו רק תנו כי ישנם שירותים בחינם ובתשלום. דוגמאות חינם: Blogger, Live Journal, האינטרנט חי שלם שנוצר על מנועי פופולריים כגון וורדפרס או דרופל, ופורסם יפה בשבילך אירוח. כדאי לך לעיין אצל שרי אריסון כדי לקבל עוד מידע. 2) באתר. פעם ארוך היה ביחידה אישי לחברי האתר, העלות של שירותי פיתוח, רכישת שמות מתחם ומאז פרסום החלל. עכשיו, אתה יכול לקבל את החומר הזה בחינם.

כישוף מיוחד הוא גם לא מה שאתה צריך. אבל למה אני עדיין ממליץ להתחיל עם בלוג, לא אתר? כי הגרסה עם אתר אירוח חינם לא סביר על מנת להשיג תוצאות נורמלית. וזה מצורף הנדרש. שירותים גם בלוגים חינם, אך הם מציעים יתרונות רבים זה בהחלט טוב יותר מאשר אתר בחינם. לדוגמה, בלוגים ב Blogger.com צמודים היטב בחיפוש. בלוגים הם ממשק פשוט ואינטואיטיבי עבור משתמשים טירון, אבל לא כל אתר על אירוח חינם יש בנאי. על ידי יצירת בלוג אותך כמעט אוטומטית זורם לתוך הקהילה של בלוגרים, וזה נותן לקורא תנועה נוספת. באופן כללי, אתה יכול ברשימה הרבה זמן על זה, נדבר. אבל, לסיכום, אם אתה לא מוכן להשקיע את הכסף, עדיף להפסיק את שירות הבלוגים החופשי. 3) חנות מקוונת. זה בדרך כלל לא דבר קל מספיק, מכיוון שהיא דורשת ציוד פונקציונלי עשיר מאוד. אפשרויות חינם צריכה להיות מברשת מיד, כך שהמבקר אינו מוצא אותו. אנחנו צריכים אירוח איכותי, שם תחום, השני ברמה, באיכות גבוהה, שירותי מתכנתים מנוע וכו ' אם אתה קורא את המאמר "אפקטיבי מסחר אלקטרוני", שהיו הרעיון חנות מקוונת טוב דורש מאמץ השקעה קטנה, ואת הפשרות לכל דבר קטן. לבסוף שוב מציע לך להתחיל עם בלוג, אבל להחליט, כמובן, אבל זו חוויה כל כך טוב מקבלים מדויק. איך עדיף לעשות את זה, תלמד את הבלוג Maxibiz.