איך משקיעים חכמים קונים?

תמיד יש ללמוד את הטוב ביותר. הרעיון הוא ללמוד את המשקיעים הגדולים, אך לא copiarles.Ellos נדרשים להגיש דוחות על ההשקעות שלהם, אנו יכולים לראות מה היו המהלכים הגדולים שהם עשו. רכישות כי אני עומד לדון הם לא בשבילך אחריהם בדיוק, אבל זה יכול לראות מעבר לרכוש פשוטה. זה מנסה להסתכל מעבר, מנסה להבין מה המגמות הנוכחיות, כי הם לוקחים ולמה כל פעולה. 1) ג'ורג' סורוס: נחשב לאחד המשקיעים הגדולים של כל הזמנים, סורוס יודע איך לעשות כסף בזמנים מסוימים של השוק הפיננסי.

להכיר בכך לעתים קרובות איבד את הקרב נגד השוק, אבל כמה פעמים הוא צדק בתרשים היו כי הזניקה אותו להצלחה. ברבעון האחרון של קרן מנוהל על ידי ג'ורג' סורוס השקיע 95 מיליון דולר במניות של סיטיגרופ הוכפל מספר זה כאשר הוא השקיע ETF SPDR Gold Trust. ערך מושקע סיטיגרופ עלה ל 321,000,000, תוך השקעה עשוי להגדיל את תעודת הסל SPDR Gold Trust אל 673000000. אלה שתי עמדות עצמאיות שנוצר 11% בסך כל ההחזקות שלהם קרן דיווחו. 2) דוד איינהורן: נכון לעכשיו, זה פיזור כמה מכתבים על השוק. הוא אחד המשקיעים המעטים יכולים לעקוב אחר התנהלות השוק לנצל את זה.

דוד עובדת שנים רבות כמנהל קרן, אבל זה היה בשנת 2008 כאשר זה באמת פגע התהילה. הוא היה אחד הראשונים להבין את רצינית חשבונאית ופיננסית הבעיות שהיו לו ליהמן ברדרס בזמן ולא להחמיץ את ההזדמנות. ברבעון האחרון, קרן האור הירוק שנקרא הון דוד איינהורן כבר עמדות טובה חברות כמו בוסטון סיינטיפיק, בקטון דיקינסון, ו Ralcorp פרטנרס הולדינגס Eenergy. מתוך סך של 32 מיליון מניות, רק משמעותי באמת היו אלה של בוסטון סיינטיפיק. 3) Mohnish Pabrai: הוא מקצוען אמיתי מבחינת ניהול כספים, קרנות מודאגים. זה משקיע עם ניסיון בניהול כספים של למעלה מ 10 שנים אוהד וורן באפט השיגה רווחיות עקבית מאז שנת 200% 17 לאחר מסים בשנה. ברבעון האחרון Pabrai קנה 2,800,000 מניות של CapitalSource החברה, אשר מספקת אשראי מיוחד. זוהי אסטרטגיה ללמוד ידי Pabrai, וזה היה אחד מאותם היה נגד השקעה חברות פיננסיות לאחר crsis הפיננסי הגדול 2007. משקיע זה גם רכשה נתח PotashCorp בחברה שווה $ 39,000,000. 4) ג'ון פולסון: לאחר השיגה רווח של 20 מיליארד דולר ממשבר הדיור, אנו יכולים לומר כי ג'ון פולסון הוא אחד המשקיעים הטובים ביותר עם מזל טוב בהיסטוריה. הקרן מנוהלת על ידי ג'ון פולסון בשנה שעברה היה חוקר את מניות המגזר הפיננסי וזהב. פולסון גם ברבעון האחרון קניתי 200,000,000 מניות של סיטיגרופ גדלו אחזקותיה בבנק אוף אמריקה. שתי האחזקות אשר מושקעים כעת פולסון להיות שווה 1.7 ו -2.5 מיליארד, בהתאמה. 5) וורן באפט: אנחנו לא צריכים שום הקדמה לדבר הגדול וורן באפט. חברת ברקשייר האת'אווי שלו לא הפסיק מחקר על חברות בודדות. השקיעו בקטון דיקינסון, Iron Mountain, הרפובליקה שירותים וול מארט יחד עם וולס פארגו. לפני שאתה מקבל צריך חרד מכדי לדעת כי אחזקות קטנות של ברקשייר האת'ווי כמו בקטון ו Iron Mountain מנוהלות על ידי המפורסם לו סימפסון, שהיה אגב גם מנהלת את תיקי ההשקעות של חברת הבת של GEICO. מילים של זהירות מה אני רוצה לומר במילים של טיפול היא כי השקעות אלה לקחת את הכי טוב, אבל לקחת אותם כנקודות התחלה בלבד. Tickerspy.com יכול eocntrar כל קרנות ומשקיעים בעולם אבל הזה. Llamda דף Tickerspy מאופיין הבאים אל המשקיעים החשובים ביותר בהיסטוריה. זהו מקום טוב לרכוש מניות עשוי לגלות כי וורן באפט, סורוס, פולסון, בין היתר. בתוך האתר יש לך אפשרות ליצור תיק משלך ובכך להתחרות עם הטייקונים של השקעות. חיפוש בתוך המגזר אתה יכול להסתכל גם קרנות פרטיות לפעולה עצמאית. אני ממליץ על זה págjna כדי לקבל רעיונות, מחקר השקעות במחקר מנהלי הגידור השונות. כל מה שאתה צריך לעשות כדי לגשת המשתמש נוצר עם contrseña וכבר יש גישה לכל דבר.