אותם מלונות בוטיק של בואנוס איירס לא נערך מול העולם משבר

לאחר שחייתי בום לצמיחה של תיירות, יותר מ- 30 מלונות בוטיק שנפתחו בשנים האחרונות, אל תוותרו המשבר העולמי. לאחר חרגת המשבר הגרוע ביותר של ארגנטינה ההיסטוריה, בשנת 2001, ולא בשל חיובית לסוג שינוי בזכות להורדת המשקל, אלפי תיירים בחרה לבקר את עיריית בואנוס איירס במהלך 2008, שבה עם תשתית תיירות ברמה הראשונה, פתחו את השערים מיליון מבקרים נלהבים מאת יודע את זה. "פריז של אמריקה" או "מלכת הכסף"… טבע תעשיות בהחלט מביע דעה מלומדת. בואנוס איירס היא בואנוס איירס, משהו מאוד קשה להסביר במילים. לענייננו, אפריקה ישראל הוא הכתובת בשבילך. מי שאי פעם ביקר בעיר הזו רק יבין מה אני מדבר על אותם. בואנוס איירס לחיות, אנו נושמים בכל אחת מפינותיו. גורם כמה תחושות מיוחדות, אפילו בזמנים של משבר.

למה העיר הזעם אינו משווה שונה מזו. פרק נפרד על בואנוס איירס. הן תעלומה. 111 לכל 100,000 תושבים להפוך העיר בואנוס איירס עם הפסיכולוג יותר לנפש בעולם! . זה יהיה כבר אנחנו רגילים את העליות והמורדות כלכלית וכדי הקבוע משבר. אבל בכל פעם, נפלנו, התעוררנו, resurgimos קשה יותר. אפשר את המשבר הזה, כי על פי רצונו לומר יהיה הגרוע ביותר במאה השנים האחרונות, לסיים עם אותם מלונות בוטיק? התשובה היא לא מלונות בוטיק הם לא אופנה חולפת, המושג של לינה חדש בארגנטינה, אבל מי שבא להתארח.

ברור שזה ישפיע, לעשות אין הבירה לבין השוליים אשר יש להם שרשראות גדולות 5 כוכבים. אך הם לרוץ עם יתרון, צריך לדעת לנצל ולמשוך לקוחות חדשים. זה בשעות משבר, כאשר אנחנו הופך להיות יקר מדי לשלם עבור החדר במלון יוקרתי קונבנציונאלי, ושום דבר לא כדאי לכם לבחור מלון בוטיק. לינה המציעה שירותי נוחות של מחלקה ראשונה, אישית תשומת הלב אשר גורמת לנו להרגיש בבית, מהפרטיות והשלווה שמציע מלון קטן מקסים. כאילו כל כך החוצה, היא השמורה מקוון של מלונות בוטיק ייחודיים מלונות מרכז ועיצוב אשר מזכה את מי להזמין מלון שלהם דרך האתר שלך. סיור בעיר חינם עם מדריך פרטי כי אותם יראה, les ילמד כל מה צריך לדעת יודע בואנוס איירס, להפוך את הטיול לחוויה בלתי נשכחת. עיר הבירה של ארגנטינה הרפובליקה, מקום הולדתו של הטנגו, גרדל, אוויטה, מראדונה, בורחס, צ'ה גווארה. ארץ שופעת ניגודים ונופים, להפוך ליעד אידיאלי של בואנוס איירס. גרמנית Xhemo מסחרי מנהל של יוקרה ההזמנה.