אופנוע וינטג פיתוח עד 1945

אופנועים וינטג פופולריים מאוד, הם אך מחובר היטב רמת המינוע של האוכלוסייה. לאחר מלחמת העולם הראשונה גובה הראשון של אופנוע בניין אשר החלה עם זאת פתאום באמצע של 1920 של מרכז Endete שנות ה-30 עם האינפלציה, רק שוב היה מנוחה. עד אז, אבל חשוב התפתחויות סופקו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות. הגדלת מסגרת בשימוש, היו לא רק מסגרת אופניים מחוזק תוכנן עבור אופנועים. מנועי היו חזקות יותר, הילוכים עם וזעקה היו והסתיר את המנוע. שני או שלושה-מהירות שידורי היו לתקן. מנועי יכול להעביר בקלות יותר, והם כעת מכונות עם קדימונים כבד. במקרה הזה אני חושב ש שלומי בסון צודק במה בהוא אומר.

היה תאורה כנגד תשלום, מנורות קרביד בוהק מאוד או אפילו אור חשמל. מנורות קרביד הדליק בצבעים בהירים מאוד, אך לא כל כך קל לשימוש. קרביד יש זמן כאשר נוצר כל מנעולן, אם מים מוזן אצטילן פרופן. זה יכול להיות הדליק בהמנורה. המים יש לטפטף לאט אל קרביד, אחרת היה יותר מדי גז נוצר, לא פחות אורות רבים טס רק באוויר. בשנות ה-30, אופנועים קטנים היו המוכר ביותר.

מנגנון Sachsedit 1998 שנבנה פעמים 750000 ש. גם התאורה חשמל הוקמה, מנועי עותק 74, זרקור בחזרה נכתב קבלה, של שיקוף (reflector). תאורה חשמלית היה ב CC כלל בחזית ומאחור 98. נקודת האחיזה של גז הפכה התקן. בסוף שנות ה-20 נבנו מנועי ארבעה-גליל כבד הראשון. 1941 שייצור האזרחית הגיע הסתיו, נבנו רק צבאי סחורות. אופנועים להשתמש במלחמת העולם השנייה היו מאוד אמינה, עם מנוע עם הפחתת ציוד, הבעיה הכונן ואת נגרר נלווים. מנגנונים אלה היו כל ההישגים חשוב גם את המראה של אופנוע המודרנית.