אומנות צובעת את העץ

אחד של הטכניקות של צביעה של העץ הוא השימוש של אשלגן bichromate. אלה קריסטלים כתומים, שקוע במים, עוררה תגובה כימית בעץ הנגרמת על ידי הכהיה של הצבע. זה שיטה המשמשת בעיקר עם מהגוני ויערות עשירים חומצה טאנית, כגון אלון, אשר רוכש את עוצמת חום אדמדם עם המוצר הזה. החל מהעשור של 1830, זה רובם רהיטים של המפעל הוא הכאב אז, כדי לס ויקטוריאני אותם אהב את האפקט הזה כל כך צבעוני, אבל עד שלנו עיניים אותם pairece יותר מדיי מצועצע. הכנת צבע.

רק להשתמש קריסטלים עם מתינות וכדי לשפר או לטשטש החלפת חלקים, אבל אף פעם לא כמו צבע כללי. בסכום צבע חום אדמדם בשטח של 12 m2: שתי כפות tureens dichromate אשלגן ב 500 מ"ל של מים חמים. יישום של המוצר. ללבוש כפפות ומסיכה. במקרה הזה אני חושב ש טבע צודק במה בהוא אומר. להגן על העבודה עם העיתון. כדי להדגיש את הסיוע של העץ מתאים להרטיב עם רטוב מלטש בד ו להסיר את הלכלוך.

. תן לו להתייבש במשך שעתיים עד שלוש שעות. צבען של aspecito צהוב בהתחלה, אבל כאשר התגובה נכנס לתוקף, oscurecienido לרכוש גוון חום אדמדם ילך. אם, נוצר גבישים יבשים פעם, צהוב על פני השטח, להסיר אותם עם מטלית לחה. שימוש של צבעי צבעי ניטרו, ניטרו, שמן, אך שינוי לשימוש כל acabaidos, מ celtzlosico ל לכה לכה, לא חיוור, הם שקופים, faiciles לערבב, לייבש במהירות. הם אידיאליים עבור עובד שטחים גדולים, נשלטים בקלות על ידי למתחילים DIY. עם זאת, כמו עם כל צבעי טרומיים, טווח הצבעים הבסיסיים יש מראה לא טבעי ויש לו מספיק ניסיון לפני החלתם. אותם mulitiples בגוונים של חום של עץ משתנות בין חם וקר, לפי כמות אדום או ירוק, להכיל אותם צבעים חמים נמצא באזור אדום / צהוב של הקשת, תוך אותם קר הם בסוף הירוק/כחול. מקצוענים נוטים להיות בעלי עתודות של אדום, צהוב, ירוק ושחור לתערובות שלהם, אבל עבור האוהדים זה מומלץ לקנות מבחר בסיסי של גווני עץ טרום מעורב, בדיקה של ערבוב עם החתכים עץ זהה. כמה פיסות עץ מהגוני, אלון paliido, חצי. אגוז, יחד עם בקבוק של מדלל ניטרו למהול ולשטוף את הצבע יהיה מספיק כדי להתחיל צובעת. .