אומנות צובעת את העץ

של הצד הטכני של צבוע ב העץ הוא השימוש אשלגן bichromate. לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור. אלה קריסטלים כתומים, שקוע במים, עוררה תגובה כימית בעץ הנגרמת על ידי הכהיה של הצבע. זה שיטה המשמשת בעיקר עם מהגוני ויערות עשירים חומצה טאנית, כגון אלון, אשר רוכש את עוצמת חום אדמדם עם המוצר הזה. החל מהעשור של 1830, זה רובם רהיטים של המפעל הוא הכאב אז, כדי לס ויקטוריאני אותם אהב את האפקט הזה כל כך צבעוני, אבל עד שלנו עיניים אותם pairece יותר מדיי מצועצע. הכנת לצבוע.

רק להשתמש קריסטלים עם מתינות וכדי לשפר או לטשטש החלפת חלקים, אבל אף פעם לא כמו צבע כללי. סכום עבור גוון חום אדמדם בשטח של 12 m2: שתי כפות של אשלגן bichromate ב 500 מ"ל של מים חמים. יישום של המוצר. שם הוא כפפות ומסיכה. להגן על מקום העבודה עם תפקיד של העיתון. כדי להדגיש את הסיוע של העץ מתאים להרטיב אותה עם חול רטוב, בד, הסרת לכלוך. . תן לו להתייבש במשך שעתיים עד שלוש שעות.

לצבוע יהיה צהוב. העיקרון של aspecito, אבל כאשר התגובה לוותר על השפעה, הוא רצון ללכת oscurecienido כדי לרכוש את הגוון חום אדמדם. אם זמן יבש, יצרו קריסטלים צהוב על גבי המשטח, להסיר אותם עם מטלית רטובה. שימוש של צבעי צבעי ניטרו, ניטרו, שמן, אך שינוי לשימוש כל acabaidos, מ celtzlosico ל לכה לכה, לא חיוור, הם שקופים, faiciles לערבב, לייבש במהירות. אידיאליים עבור עובד שטחים גדולים והם קל של שליטה על ידי למתחילים ב DIY. עם זאת, כמו עם כל צבעי טרומיים, טווח הצבעים הבסיסיים יש מראה לא טבעי ויש לו מספיק ניסיון לפני החלתם. Mulitiples בגוונים של חום של עץ משתנות בין חמים וקריר, לפי כמות אדום או ירוק המכיל צבעים חמים שוכנים בינות הקשת אדום/צהוב באזור, ואילו קר הם בסוף הירוק/כחול. מקצוענים נוטים להיות בעלי עתודות של אדום, צהוב, ירוק ושחור לתערובות שלהם, אבל עבור האוהדים זה מומלץ לקנות מבחר בסיסי של גווני עץ טרום מעורב, בדיקה של ערבוב עם החתכים עץ זהה. כמה פיסות עץ מהגוני, אלון paliido, חצי. אגוז, יחד עם בקבוק של מדלל ניטרו למהול ולשטוף את הצבע יהיה מספיק כדי להתחיל צובעת. .