אגדת ה-12 דלתות דרקון הזהב II

-יודע אפוטרופוס, כך אתה יכול לחסל את זה ילד חסר אונים קודם תצטרך להרוג אותי, קבל נחש מוכן להפוך פאנג פתחה את הנחש כהה לוחם התקפות השומר אבל רק מצליח לנטרל אותה בזמן השומר בפראות פגע הלוחם באחת מהשיטות מוסתרים שלהם, האנרגיה הפנימית, להכות עושה ליפול הלוחם… – בטח מתים חקלאי על ידי ההתקפה של הדרקון שלי. סוף זמן לא רק ימות הילד אבל שלך מעבר חלום מטופש 12 שערים. הליכה השומר לקחת שוב את הפגיון, והליכה שוב את הילד אסיה… שתי נשים היכנסו בשער הראשון, אבל רק כדי לראות את גופתו של האיל אפוטרופוס, לא מסוגל לראות את הלוחם מסתבר כי זה לא שם… רץ בחופזה הדלת השנייה למבוך חושפני אך שההפתעה שלו לראות את הלוחם נפל הדרקון בהכרה אך חלש… נתון Lotu צ'י כמו להתבונן שתי הנשים.

-ÿ ? מי אתה?, ÿQue לעשות כאן? -לורד. הבן שלי נחטף ע י אלה מהם שומרי הביא כאן, ללא ספק זה כאשר ידעתי שתבוא להחליט לבוא עד כאן, יש בהן כדי השעבוד, והיא לי עוזר להגיע לכאן. הזעקות האישה לפני מותו יאוש וחוסר אונים יוסב לפני האצילות של השעבוד, יותר אולם השומר מתגאה ניצחונו ארעיות. הקוף הלוחם עומד להיות מסוגלים לתקוף או הדרקון – תפסיק מונו, רק הנחש הלוחם, סיים עם זה מקולל על חשבון חיי… הם מתרכזים לצ'י שני, האפוטרופוס והן את הלוחם…

– השותף שלך היה חלש מכדי להקריב את חייו למענה של התינוק, אבל בסוף חשבונות מתאים לצרכים שלי לקחת אותי הדם שלך ואני נהפוך בן אלמוות. המילים של השומר אכן הנחש שלי מלהפריע, מוגבלת רק ללכת עם הגברת המחזיקה עם האוחז את בנה. . זה זמן זה משם של אשה הצנועה כאן, לוקח להגיע לבנו, נחש ולא משאירה לשווא המוות השעבוד מצידי. אני צריכה ללכת לדלת הבאה. . אני רוצה לעזור הטיה אבל זה משהו זה צריכה לעשות. האישה מתרחק המקום על הטירה איזה קוף ממשיכה שלו דרך השער השישי, בינתיים כאשר שני תווי להתרחק מקשיב הקרב של האפוטרופוס, מרגיש את הנחש כפי שהם נלחמים למוות ואז להרגיע מגיע… לפני הדלת החמישית גורם השומר שנפלו, לוחם עם דמעות בעיניים… – ואני השעבוד, לוויה של הנחש הלוחם להטיה, באתי לכאן כדי למצוא את זה ואני לאורך הדרך מצאתי את האישה הצנועה הזאת. בעיתון כתוב ש טבע הוא זה שבקיא בנושא. איפה הוא כרגע. לא תמיד ישראל בכר. יותר מאשר את הדלת, אבל המקום הזה. זה לא בטוח בשבילך. . שמי הוא צ'י Lotu Dragón אני המנהיג של החיות 5. -לוחם הדרקון חושב שזה רק אנו נשארים עם הזרועות חצה מחכה לך. Awhat קורה עם בנו של האישה הזו. . בוא נלך, אנחנו חייבים להגיע לאן הטיה זו וכך יהיה הילד שלך. אם תיקרא גררו, Lotu צ'י יעלה למעלה, תואיל., אני לא הייתי דואג חולשתו של שתי נשים… שתי הנשים יפות מופרדים זה מזה איפה הדרקון, דבריו אקו במוחו של צ'י Lotu, לוקח כוח היכולת לקום וללכת בדרכם. תוך כדי להסיר השער דרקון הזהב, השומר מאיים שוב את חייו של הילד. אבל לא מצליח לתת אפילו צעד יותר בלי למצוא ההתקפה של אחר מהם לוחם החיות 5. דוחף בחזרה על השומר. -Tan Mio קוף. אל תפסיק. אל תיגע אפילו את הילד הזה… . הקרב מתחיל בין הקוף הדרקון המוזהב, להכות אחד את השני עד לנקודה כי האפוטרופוס לוקח הטכניקה שלו מוסתר לדפוק את הקוף. -איכר האמת רק דרך להציל החיים הילד הזה משתנה על שלך, הקארמה של הילד הזה הוא לתת לי את חייך או יכול לשנות את זה בשבילך, אחרת מישהו יצטרך למות. רצון להיות מסוגלים לעשות כזה מנחה… ניתן לראות דמותו של אישה יפה מלא נחישות, התינוק לומד סמל אמו אשר עושה דבר אחר על ידי בכי, ולהודות האלים, בסופו של דבר ייתכן. השעבוד בחיבה רבה לתקן את מבטו אל הטיה הצליח סוף סוף לראות את זה. -עיקול אתה עושה פה השערים 12, אמור להיות המורה שלנו. אומר הטיה. כן הטיה תמיד להשגת מה שאני מתכוון- ואני רוצה להילחם לצידך. מוכיח לך כי אני לא יהיו נטל עבורך. השעבוד קטטה עם האפוטרופוס, אבל זה הרבה יותר זריז הקשה עליו, תקבור אותה. את הפגיון, עוזבת כדי לברוח מחיי השעבוד, הדם ישפך על פני השומר… הנחש הלוחם לא מאמינה מה לראות את עיניו, רץ לוקח צו עיקול בזרועותיו עוזב לבלות את אף האחרון של חייו – הטיה. אל תדאג לי, יציית המורה שלנו, אמר לי שזה היה לי להסתדר איתו, זה יהיה רק מכשול, אבל לא יכולתי לעזוב אותך לבד. אני רוצה שתעקוב אחר, מקלפים על ידי שלי.